fbpx

Warsztaty Malarskie
„Portrety Zwierząt”

 

Dla dorosłych

3h | 1 spotkanie

17 lutego – sobota

15:00-18:00

O warsztatach

Czy jesteś pasjonatem/tką malarstwa lub chciałbyś/chciałabyś spróbować czegoś zupełnie nowego? Czy marzysz o tym, aby Twój pupil został uwieczniony na obrazie i dumnie zdobił Twoje wnętrze? Jeśli tak, to te warsztaty są idealne dla Ciebie!

Zapraszamy na niezapomniane doświadczenie z malarstwem akrylowym na płótnie!
17 lutego obchodzimy Dzień Kota i z tej okazji zapraszamy Cię do wspólnego malowania, idealne dla wszystkich miłośników sztuki i zwierząt.

Warsztaty odbywają się w centrum Poznania i są dostosowane do grupy zróżnicowanej pod kątem umiejętności. Dbamy o to, aby każdy z uczestników rozwijał swoje zainteresowania i umiejętności we własnym tempie, w kreatywnym i twórczym środowisku.
Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, która pozwala na zwiększenie przeznaczonego Tobie czasu.

Co Cię czeka?

• Malowanie obrazu na płótnie za pomocą farb akrylowych: Wsparcie zapewni Ci doświadczony Artysta, Paweł Jaskuła, który pomoże Ci w wyborze motywu, techniki malarskiej oraz udzieli wszelkich porad i wskazówek.

• Omówienie podstaw rysunku, malarstwa akrylowego: Aby dać Ci wiedzę o tym jak dobrze oddać proporcje, dobrać kolory, nakładać farbę i odpowiednio uchwycić światło na obrazie

• Dobra, twórcza zabawa w przyjaznym, luźnym klimacie i inspirującym wnętrzu, która wzbogaci Twoje umiejętności artystyczne.

Jeśli na warsztatach masz ochotę namalować swojego pupila, zabierz ze sobą zdjęcie wydrukowane na kartce A4, aby mieć czym się inspirować i jak najlepiej widzieć detale, które namalujesz na swoim obrazie.

Dlaczego warto wziąć udział?

To idealne doświadczenie dla początkujących i doświadczonych malarzy, którzy chcą oderwać się od codziennych spraw i w relaksujący sposób spędzić czas oraz poznać nowych ludzi.  

Po zajęciach wrócisz do domu z gotowym do powieszenia obrazem w formacie 30×40, który będziesz mógł/mogła od razu podziwiać.

  3h warsztatów

  Kameralna grupa

  Indywidualne podejście

✓  Malowanie obrazu na płótnie

✓  Wsparcie profesjonalnego artysty

  Warsztaty w centrum Poznania

  3h warsztatów

  Kameralna grupa

  Indywidualne podejście

✓  Malowanie obrazu na płótnie

✓  Wsparcie profesjonalnego artysty

  Warsztaty w Centrum Poznania

Wszystkie materiały w cenie!

Każdemu uczestnikowi zapewniamy:

  • płótno malarskie 30x40cm

  • sztalugę

  • profesjonalne farby akrylowe

  • pędzle

  • paletę

  • fartuch

  • kawę, herbatę i słodkie przekąski

  • wsparcie doświadczonego artysty malarza

Kiedy?

17 lutego 2024

g. 15:00-18:00

Gdzie?

TONDO Pracownia

ul. Św. Marcin 37/13, Poznań

Dla kogo?

Warsztaty dla dorosłych

Dla początkujących i zaawansowanych

Warsztaty prowadzi:

Paweł Jaskuła

Ukończył podwójne studia magisterskie – z Malarstwa oraz Fotografii – oba na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Już jako student zdobywał zawodowe doświadczenie, pracując jako asystent na UAP i dzięki tej pracy do dziś kocha uczyć i przekazywać wiedzę artystyczną.

Uczestnikom swoich warsztatów opowiada o sztuce bez uprzedzeń, przełamuje strach i bariery przed niedostatkiem zaawansowanych umiejętności. Pozwala na wyzwolenie u każdego najpiękniejszych spostrzeżeń i emocji. Jego celem jest pomoc w zakochaniu się w sztuce, której – jak sam mówi- najistotniejszy pierwiastek mieszka nie w galerii sztuki współczesnej, lecz w szkicach i obrazach każdego z nas.

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz zapisu znajdujący się na dole strony. Upewnij się, że wprowadzone dane są poprawne.

Po kliknięciu „Zapisz się”, u góry formularza pojawi się komunikat z linkiem do płatności online.

Klikając w link do płatności, zostaniesz przekierowany/a na stronę tPay. Możesz wybrać pasującą Ci formę płatności (BLIK, przelew natychmiastowy, PayPo).

Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie warsztatów.

Po zaksięgowaniu wpłaty dostaniesz maila z potwierdzeniem zapisu na warsztaty.

Jak sprawdzić, czy jest wolne miejsce?

W formularzu zapisów na dole strony, po wybraniu odpowiednich warsztatów z rozwijanej listy, wyświetli się informacja o liczbie wolnych miejsc i wielkości grupy.

159zł

3h warsztatów

Wszystkie materiały w cenie

Własnoręcznie namalowany obraz na płótnie

Warsztaty w centrum Poznania

Formularz zapisów