fbpx

Szybkie linko –

pierwsze spotkanie z linorytem

 

Grupa wiekowa: od 18 lat

3h | 1 spotkanie

22 kwietnia – 16:00-19:00

sobota

Cena za uczestnika – 269zł

Informacje o zajęciach

O czym są zajęcia i co będziemy robić?

Szybkie Linko to krótkie i przyjemne warsztaty zapoznawcze z techniką graficzną – linorytem.

Warsztaty powstały z myślą o tych, którzy przy herbacie lub kawie mają ochotę oderwać się na chwilę od codzienności i w krótkim czasie stworzyć coś własnego w nowej technice.

Na zajęciach nauczysz się jak posługiwać się różnymi narzędziami przeznaczonymi do linorytu, poznasz właściwości materiału użytego do wykonania własnej matrycy oraz nauczysz się odbijać wykonany samodzielnie wzór.

Wykonanie jednej matrycy daje możliwość jej wielokrotnego odbijania, dzięki czemu efektami swojej pracy będziesz mógł/mogła podzielić z wieloma osobami. Swoją matrycę po warsztatach zabierzesz ze sobą do domu, więc będziesz mieć możliwość wykonywania z niej odbitek także poza warsztatami.

Jeżeli warsztaty obudzą chęć do bliższego poznania linorytu, będziesz mógł/mogła wrócić do Tondo na dłużej i w równie kameralnym gronie bardziej zagłębić się w tą technikę graficzną.

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet, prowadzone dla grupy wiekowej od 18 lat.

Wszystkie materiały w cenie!

Zadbaliśmy o wszystko i zapewniamy dostęp do wszelkich środków potrzebnych do uczestnictwa w zajęciach.

Podczas warsztatów udostępniamy uczestnikom różne dłuta, materiał do wykonania matrycy, specjalistyczną farbę oraz różnorodne papiery do wykonania odbitek.

Miejsce odbywania się zajęć

TONDO Akademia Kreatywności
ul. Wysoka 12/17, Poznań

Zajęcia prowadzi: