fbpx

Anna

Tanasiejczuk

W 2020 roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na kierunku grafika, specjalność grafika warsztatowa, a także Studium Pedagogiczne, na tym samym Uniwersytecie.

Od tamtej pory dużo czasu poświęca na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Jako opiekun na obozach artystycznych prowadzi wiele warsztatów kreatywnych, jednak to linoryt zajmuje szczególne miejsce w jej sercu.

Na co dzień uczy dzieci i młodzież plastyki i prowadzi zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Jest otwarta na nowe doświadczenia, a jej supermocą jest umiejętność dostosowywania się do szybko zmieniających się okoliczności.

Chciałaby zachęcić innych do otwarcia się na eksperymenty i kreatywną zabawę, bez względu na poziom posiadanych umiejętności. Wierzy, że już samo zangażowanie w proces twórczy magicznie wspiera umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań, a także stymuluje pojawianie się kolejnych pomysłów. W tej perspektywie, satysfakcja z wykonanej pracy może płynąć nie tylko ze stworzenia czegoś nowego, ale również z samego doświadczenia twórczego.

O czym aktualnie najbardziej marzy?

  • Marzę o przeczytaniu wszystkich książek, które cały czas czekają na moich półkach. Kawa też może być – koniecznie z mlekiem i słodzona miodem

Linki do projektów:

Prowadzone warsztaty

Kurs Linorytu - dla początkujących

Warsztaty dla Młodych i Dorosłych

4x2h | 6-10 os.

Wspólne linorycenie

Warsztaty dla Dorosłych

6h | 4-6 os.

 

Wspólne linorycenie - linoryt barwny dla zaawansowanych

Warsztaty dla Dorosłych

6h | 4-6 os.

 

Szybkie linko - własnoręcznie wykonane pieczątki

Warsztaty dla Młodych

3h | 4-6 os.