fbpx

Mateusz

Płóciennik

Mateusz to artysta z przeogromnym doświadczeniem, szczególnie w sektorze komercyjnym.

Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w zakresie wzornictwa przemysłowego, scenografii, grafiki, ale nade wszystko jest doświadczony w tworzeniu bardzo szeroko pojętej ilustracji i digital artu. Jego głównym zajęciem od kilku już lat jest tworzenie filmowego i reklamowego storyboardu. W tej gałęzi sztuki jest specjalistą w dość młodej dziedzinie Table Top, polegającą m.in. na rysowaniu i animowaniu jedzenia.

Oprócz nieustającego odkrywania nowych możliwości w rysowaniu i poprawianiu w nieskończoność swoich umiejętności zawodowych, jest wielkim fanem rozwoju osobistego. Motywuje go to przede wszystkim do rozwijania Studia i zespołu ludzi, który był zawsze jego marzeniem. Uczestnikom swoich zajęć przekazuje wartości takie jak życzliwość, partnerstwo, uczciwość, wytrwałość, ciągły rozwój na wszystkich poziomach życia, umiejętność popełniania błędów.

Prywatnie kocha bycie w ruchu. Wiele lat trenował capoeira, co owocuje dziś nieustanną potrzebą aktywności fizycznej, którą realizuje w sporcie oraz w podróżach.

O czym aktualnie najbardziej marzy?

  • O dwóch mieczach świetlnych, żeby mógł prowadzić motywujące potyczki z ludźmi w Studio

Gdyby była owocem, to jakim?

  • Truskawką! Mały ale wariat.

Co dodatkowo?

  • Uważa, że należy łamać schematy, podejmować ryzyko i rozwijać się organicznie – próbując kolejnych rozwiązań i nie bać się odrzucać tych, które się nie sprawdziły. Taka jest filozofia jego życia, którego celem jest wytrwałość w motywowaniu i inspirowaniu, zwłaszcza tych, którymi targa brak pewności siebie i wiary w swoje możliwości. A przy tym uwielbia dobrze się bawić!

Prowadzone warsztaty

Design Sketching - perspektywa i przestrzeń

Warsztaty dla Młodych i Drosołych

4x3h | 4-6 os.