fbpx

Kwiatowe impresje –

nastrojowe malowanie akwarelami

 

Grupa wiekowa: dla młodzieży i dorosłych

3h | 1 spotkanie

Nowe zapisy już wkrótce!

Cena za uczestniczkę – 199zł

Informacje o zajęciach

O czym są zajęcia i co będziemy robić?

Podczas tych trzygodzinnych warsztatów, będziesz mieć okazję zgłębić tajniki malarstwa akwarelowego i nauczyć się, jak kreować piękne obrazy kwiatów. Poznasz techniki, które pomogą Ci odkryć piękno natury w Twoich pracach.

Na początku warsztatów wprowadzimy Cię w świat akwareli i ich właściwości. Następnie będziesz mieć okazję zbadać kształty, kolory i tekstury kwiatów, aby uzyskać większą swobodę w kreowaniu swoich obrazów. Wspólnie wykonamy kilka ćwiczeń, aby nabrać pewności w swoich umiejętnościach.

Na koniec, będziesz mieć okazję stworzyć pod okiem naszej doświadczonej prowadzącej, własny obraz kwiatowy, który z dumą powiesisz na ścianie swojego domu.

Inspiracją do tego warsztatu jest twórczość amerykańskiej artystki Georgii O’Keeffe, która znana jest przede wszystkim ze swoich abstrakcyjnych przedstawień kwiatów, krajobrazów i form geologicznych. Podczas zajęć dowiecie się więcej o jej twórczości.

Nasze warsztaty to nie tylko nauka malowania, ale również okazja do odpoczynku i relaksu po ciężkim tygodniu. Przyjdź, aby poznać nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami i spędzić czas w miłej atmosferze.

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych

Wszystkie materiały w cenie!

Zadbaliśmy o wszystko i zapewniamy dostęp do wszelkich materiałów potrzebnych do uczestnictwa w zajęciach.

Miejsce odbywania się zajęć

TONDO Akademia Kreatywności
ul. Wysoka 12/17, Poznań

Zajęcia prowadzi: