fbpx

Kamil

Kiewel

Kamil to absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, a aktualnie rozwija się realizując fakultet z Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Doświadczenie zdobywał będąc asystentem i fotografem w Studio Mleko w Poznaniu, gdzie przez dwa lata organizował i obsługiwał projekty komercyjne i artystyczne, a wcześniej pracując przy planach zdjęciowych z HiHello Agency w Polsce i za granicą. Ma także spore doświadczenie jako freelancer, pracując z dobrymi agencjami modelingowymi z Warszawy, Szczecina i Poznania. Obecnie zajmuje się pracą w teatrze oraz pracowniach twórczych, współpracą przy filmach i montażem. Zwiedził dużą część świata – podróżował spontanicznie, ale zawsze z kamerą w ręce.

Nasza ciemnia fotograficzna to miejsce, w którym Kamil swoim uczestnikom przekazuje w teorii i praktyce wiedzę o warsztacie ciemniowym, zabawę formą w procesach alternatywnych, uczy kontroli światła w fotografii, wdraża w temat fotografii analogowej i konceptualizowania projektów fotograficznych.

O czym aktualnie najbardziej marzy?

  • Dwumiesięcznym wyjeździe, bez określonego celu na mapie

Linki do projektów:

Prowadzone warsztaty

Warsztat ciemniowy

Warsztaty dla Młodych

Zapisy już w kwietniu!

12h | 4 os.

 

Eksperymenty Ciemniowe - Cyjanotypia

Warsztaty dla Młodych i Dorosłych

3h | 3-4 os.