fbpx

Makrama na doniczkę

dla początkujących

 

Grupa wiekowa: od 18 lat

3h | 1 spotkanie

Nowe zapisy już wkrótce

 

Informacje o zajęciach

O czym są zajęcia i co będziemy robić?

Czy marzysz o stworzeniu pięknej, unikalnej dekoracji do swojego domu? A może chcesz nauczyć się nowej umiejętności, która będzie nie tylko relaksująca, ale także pozwoli Ci wyrazić swoją kreatywność? Jeśli tak, to trzygodzinne warsztaty z robienia makram na doniczki dla początkujących są właśnie dla Ciebie!

Podczas tych warsztatów odkryjesz tajemnice sztuki makramy i zdobędziesz umiejętności potrzebne do stworzenia pięknych ozdób do Twojego domu.

Początkowo poznasz różne rodzaje sznurka, które będą Ci potrzebne do wykonania projektów, a następnie dowiesz się, jak tworzyć podstawowe węzły.

Podczas warsztatów będziesz miał/a okazję zaprojektować i wykonać swoją własną, unikalną makramę na doniczkę, która z pewnością stanie się piękną ozdobą Twojego domu! Prowadząca poprowadzi Cię krok po kroku, pomagając Ci wybrać najlepsze węzły i techniki, aby Twój projekt był piękny i oryginalny.

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w tworzeniu makramy, ponieważ warsztaty są przeznaczone dla początkujących.

Po trzech godzinach intensywnej nauki i kreatywnego działania, wyjdziesz z warsztatów z piękną, samodzielnie wykonaną makramą na doniczkę, która z pewnością zrobi wrażenie w każdym wnętrzu. 

Nie zwlekaj i zapisz się na trzygodzinne warsztaty z robienia makram na doniczki dla początkujących już dziś – to doskonała okazja do nauczenia się czegoś nowego i spędzenia miło czasu w kreatywnym towarzystwie!

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych, rozpoczynających swoją przygodę z pleceniem makram.

Wszystkie materiały w cenie!

Zadbaliśmy o wszystko i zapewniamy dostęp do wszelkich środków potrzebnych do uczestnictwa w zajęciach.

W cenie warsztatów zawarte są różne rodzaje sznurków, a także doniczka na roślinę, którą uczestnicy otrzymają do zabrania ze sobą do domu.

Miejsce odbywania się zajęć

TONDO Akademia Kreatywności
ul. Wysoka 12/17, Poznań

Zajęcia prowadzi: