fbpx

Grafika Warsztatowa –

pierwsze spotkanie z linorytem

 

Grupa wiekowa: dla Młodzieży i Dorosłych

3h | 1 spotkanie

Nowe zapisy już wkrótce!

sobota

Informacje o zajęciach

O czym są zajęcia i co będziemy robić?

Witaj w świecie linorytu, gdzie twoje intuicje i kreatywność będą kluczowe w tworzeniu pięknych dzieł sztuki!

„Grafika Warsztatowa: Pierwsze spotkanie z linorytem” to idealne warsztaty dla wszystkich, które chcą eksperymentować z tą techniką i zacząć tworzyć własne linoryty. Tak spędzone trzy godziny to świetny sposób na relaks i rozwijanie nowej pasji!

Podczas warsztatów skupimy się na kreatywnym i intuicyjnym podejściu do tworzenia linorytów. Będziemy uczyć się jak projektować i ciąć matryce, a następnie drukować na papierze. Nasza prowadząca, doświadczona artystka, pokaże nam różne techniki i sposoby tworzenia efektów wizualnych. Wszystko to w atmosferze twórczej swobody i indywidualnego podejścia.

Nie musisz mieć doświadczenia w sztuce czy rzeźbiarstwie – na naszych warsztatach liczy się tylko twoja chęć do tworzenia i eksperymentowania. Oferujemy również wyposażenie w potrzebne narzędzia, farby i papier, abyś mógł/mogła w pełni skupić się na swoim artystycznym procesie.

Dołącz do nas na warsztatach z podstaw grafiki i zacznij tworzyć piękne i unikalne linoryty, które będą w pełni odzwierciedlać twoją osobowość i wewnętrzne wizje. Spędź czas w gronie innych kreatywnych osób, odkryj swoje artystyczne talenty i pozwól, aby twoje intuicje poprowadziły cię przez proces tworzenia sztuki.

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych

Wszystkie materiały w cenie!

Podczas warsztatów udostępniamy uczestnikom różne dłuta, materiał do wykonania matrycy, specjalistyczną farbę oraz różnorodne papiery do wykonania odbitek.

Zadbaliśmy o wszystko!

Miejsce odbywania się zajęć

TONDO Akademia Kreatywności
ul. Wysoka 12/17, Poznań

Zajęcia prowadzi: